O nas

Kancelaria Prawna Jacek Bajorek została założona przez radcę prawnego Jacka Bajorka w 1997 roku, od którego to czasu świadczy nieprzerwanie usługi prawne. Główny ośrodek działalności skoncentrowany jest w Krakowie, gdzie Kancelaria posiada swoje biuro, jednakże usługi świadczone są również w Warszawie oraz w innych miejscach na terenie kraju, jak i poza jego granicami, wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona interesów naszych Klientów.

Blisko 25 lat działalności Kancelarii pozwoliły na zdobycie niezbędnego doświadczenia, umożliwiającego wykonywanie szerokiego spektrum zadań o najwyższym stopniu trudności. Przez cały okres funkcjonowania Kancelarii na rynku, priorytetem oraz głównym celem było i jest świadczenie usług o najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu niezbędnej szybkości, co stanowi adekwatną odpowiedź na dynamizm i zmiany zachodzące na rynku.

Świadczymy nasze usługi zgodnie z potrzebami Klientów, zarówno w ich siedzibach, bądź w naszym biurze. Jesteśmy gotowi objąć opieką prawną Klienta w dłuższym horyzoncie czasowym, wykonujemy również zlecenia dotyczące jednostkowych spraw, opinii bądź analiz.

Świadczymy specjalistyczne doradztwo w sektorze energetycznym oraz Oil & Gas, w sektorze budowlanym, w sektorze IT i nowych technologii, jak również w sektorze publicznym. Ponadto Kancelaria posiada doświadczony zespół prawników procesualistów z wieloletnim doświadczeniem w reprezentowaniu Klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą, w postępowaniach przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym oraz sądami administracyjnymi.